Засідання робочої групи щодо резолюції Конференції туристичних ініціатив

6 грудня 2021 року відбулося засідання робочої групи для формулювання резолюції Конференції туристичних ініціатив "Сталий туризм українських Карпат" в рамках реалізації проекту "Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах".


Під час Конференції в доповідях та презентаціях учасників були представлені аналітичні матеріали та пропозиції, які були узагальнені та опрацьовані в тексті Резолюції Конференції та її додатках, як узагальнений перелік пропозицій і рекомендацій учасників Конференції, спрямованих на посилення та підтримку розвитку туристичної галузі в українських Карпатах. Дані матеріали затверджені та надіслані учасникам Конференції.


Учасники засідання робочої групи: Михайло Лаба, директор Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, Маріанна Готра, начальник управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, Надія Яшина, керівник проекту "Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах", Василь Кочан, керівник Центру сталого туризму українських Карпат та Олег Лукша, секретар Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області.