Зустріч з представниками Асоціації туристичного супроводу Закарпаття

30 листопада 2021 року, в приміщенні Агенції регіонального розвитку Закарпатської області відбулась робоча зустріч керівництва АРР з представниками Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпатської області за участі начальника Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри.

Метою заходу було обговорення основних проблемних питань галузі туризму та шляхів їх вирішення через координацію зусиль всіх гравців туристично-рекреаційної сфери та суміжних сфер, налагодження співпраці для розвитку туристичної галузі області та діалогу між суб’єктами туристичного бізнесу, АРР і місцевими органами влади.


У ході заходу директор АРР, Михайло Лаба, розповів присутнім про діяльність Установи, її основні функції, про партнерську мережу та проєкти, які реалізуються АРР, а також плани на майбутнє. Керівник проєкту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах», Яшина Надія, запрезентувала проєкт та основні заходи, розповіла про туристичні продукти, які розробляються Агенцією із залученням фахівців, запросила всіх зацікавлених долучитись до онлайн курсу Академії готельного господарства.

Керівник Центру сталого туризму українських Карпат, Василь Кочан, розповів екскурсоводам про мету, напрями діяльності та основні послуги Центру, можливості для суб’єктів туристичного супроводу в рамках співпраці.