Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів для реклами закладів розміщення

В рамках проекту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах» Центр сталого туризму українських Карпат водночас з організацією онлайн-курсу «Академія готельного господарства», проводить роз’яснювальну роботу для власників закладів гостинності щодо можливостей реклами на міжнародних майданчиках.

Вигідне позиціонування закладу гостинності в Інтернеті є однією з найважливіших складових успіху. Більш того, відсутність веб-сайту сприймається цільовою аудиторією як показник низького рівня підприємства, незалежно від реальної якості надаваних послуг. Це змушує всі сучасні компанії, що працюють у готельному бізнесі, створювати інтернет-проекти. На даний момент веб-сайт є у кожного готелю, незалежно від його класу і ступеня комфортності. І він має певний вплив на рівень популярності готелю серед потенційних відвідувачів.

Але рекламувати заклад гостинності можна не тільки за допомогою власного вебсайту, а й через міжнародні інтернет платформи для розміщення інформації про заклади готельного бізнесу.

Сервіс світових рейтингів Similarweb надає прозорі та незалежні дані про трафік сайтів для оцінки будь-якого ринку, в тому числі і ринку готельного бізнесу. Володіючи даними про конкурентне середовище та потенційних партнерів, будь-яка компанія зможе приймати зважені рішення про власний розвиток і оптимальну маркетингову стратегію.

Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів закладів для реклами закладів розміщення та готелів станом на листопад 2021 року можна переглянути за лінком: https://www.similarweb.com/top-websites/category/travel-and-tourism/accommodation-and-hotels/

booking.com займає перше місце в рейтингу найбільш відвідуваних веб-сайтів розміщення та готелів у листопаді 2021 року. Середня кількість часу, який користувачі проводять на веб-сайті, становить 8 хвилин, і вони бачать у середньому 7,82 сторінки за відвідування. Кількість сторінок за відвідування – це популярний показник взаємодії, який розраховується шляхом ділення загальної кількості переглядів веб-сайту на загальну кількість відвідувачів. Показник відмов для booking.com становить 33,45%, тобто 33,45% відвідувачів залишають веб-сайт, переглянувши лише одну сторінку.

airbnb.com і agoda.com займають 2-е і 3-е місце в списку. Що стосується зацікавленості користувачів, то середня тривалість відвідування airbnb.com становить 8 хвилин, середня кількість сторінок за відвідування — 20,23, а показник відмов — 29,43%. Аналогічно, середня тривалість відвідування agoda.com становить 6 хвилин, середня кількість сторінок за відвідування — 5,01, а показник відмов — 36,20%.

hotels.com — це провідний веб-сайт розміщення та готелів, який займає 4-е місце. У середньому відвідувачі залишаються на сайті протягом 5 хвилин, і 38,28% цих відвідувань відмовляються від перегляду лише однієї сторінки. Крім того, середній перегляд сторінок веб-сайту за відвідування становить 6,69.

Номер п’ятий у списку – marriott.com, провідний веб-сайт розміщення та готелів. Відвідувачі бачать 4,54 сторінки за відвідування і проводять на веб-сайті 5 хвилин. Показник відмов для marriott.com становить 43,68%.

Airbnb – це платформа, яка допомагає людям здавати своє житло в оренду, або кімнату, або навіть, спальне місце. І це платформа, яка допомагає тим, хто подорожує, знайти житло для своєї подорожі. Реєстрація на платформі Airbnb і публікація оголошень безкоштовна.

Сервіс booking.com не стягує плату з вас за туристичну послугу й не додає додаткові збори (за оформлення бронювання) до вартості. Ви платите Постачальнику туристичних послуг ціну, зазначену в бронюванні (плюс всі відповідні податки та збори, якщо вони не включені в ціну).

Постачальники туристичних послуг платять комісію (невеликий відсоток від вартості продукту (наприклад, номера)) компанії Booking.com після того, як мандрівник скористався продуктом або послугою, що надається Постачальником туристичних послуг (наприклад, після того як гість зупинився в помешканні (й оплатив проживання)). Постачальники туристичних послуг можуть підвищити свій рейтинг, збільшивши розмір комісії (інструмент "Стати помітнішим"). Використання інструменту "Стати помітнішим" (шляхом оплати вищого відсотка комісії в обмін на підвищення позиції в рейтингу) залишається на розсуд кожного Постачальника туристичних послуг і може бути використаний в міру необхідності й відповідних товарів. Алгоритм визначення позиції враховує збільшення комісії і на її основі визначає Рейтинг за замовчуванням. Привілейовані партнери платять вищу комісію за підвищення позиції в рейтингу.

Як дізнатися який розмір комісійної винагороди платитиме власник житла за бронювання? Коли ваш готельний об'єкт буде опубліковано на Booking.com, вам потрібно буде сплачувати комісію за кожне бронювання. Інформація про відсоток комісійної винагороди буде відображатися на етапі "Договір" в процесі реєстрації. В кінці кожного місяця ви отримуватимете від сервісу рахунок з сумою комісії, що підлягає оплаті.

Hotels.com. Реєстрація та публікація оголошень на даній платформі безкоштовна. Оплата відбувається тільки при здійсненні бронювання (комісійна винагорода). Розмір винагороди за бронювання відрізняється по всьому світу, і власник закладу дізнається конкретний відсоток для свого ринку під час укладання договору.

Інша можливість просування закладів гостинності – Google Ads. Детальна інструкція для розміщення оголошень - https://support.google.com/google-ads/answer/10266883?hl=uk.